Hotel Lipová-lázně U Kance
 
ADRESA Hotel U Kance
Lipová-lázně 240
Lipová-lázně 79063
Česká Republika
Hotel-Lipova-Lazne-U-Kance@cz-hotel.eu
AKTUÁLNÍ POČASÍ
Denní tepl.: 2 °C
Noční tepl.: -2 °C
Vítr: 5 m/s
Hotel U Kance ubytování Lipová-lázně Aktuální počasí částečně oblačno
Hotel Lipová-lázně U Kance - K hotelu přísluší parkovištěHotel Lipová-lázně U Kance - disponuje restauracíHotel Lipová-lázně U Kance - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenHotel Lipová-lázně U Kance -  je k dispozici připojení na internetHotel Lipová-lázně U Kance -  je k dispozici letní terasaHotel Lipová-lázně U Kance - disponuje kavárnouHotel Lipová-lázně U Kance - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Lipová-lázně U Kance - přijímá kreditní karty VISAHotel Lipová-lázně U Kance - přijímá kreditní karty American ExpressHotel Lipová-lázně U Kance - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Lipová-lázně U Kance - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Lipová-lázně U Kance - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Lipová-lázně U Kance - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Lipová-lázně U Kance - na pokojích je telefon
 
Doporučte tyto stránky:

*** Hotel U Kance / Lipová-lázně

Penzion U Kance se stylovou restaurací, který si hosty získá rodinnou atmosférou i profesionálním přístupem. To vše v lázeňské obci Lipová-lázně, která se rozkládá v údolí mezi pohořím Hrubého Jeseníku a Rychlebskými horami.

Ubytování:
Penzion U Kance nabízí ubytování v pokojích s vlastním sociálním zařízením (WC, sprcha či vana, umyvadlo), s televizí a wi-fi připojením na internet v celém objektu k tomu příjemné prostředí a přátelská atmosféra. Vlastní parkoviště u penzionu zdarma.

Gastronomie:
Hosté v penzionu U Kance mohou potěšit své chuťové pohárky v stylově zařízené restaurace s příjemnou obsluhou. Každý si vybere z široké nabídky výborných pokrmů, specialit ze zvěřiny, ryb i klasické české kuchyně.

Kapacita restaurace je 70 míst a pro děti je k dispozici 4 dětské židličky a koutek plný hraček. V chladných zimních měsících, znaveni lyžováním, jistě hosté uvítají posezení s rodinou či přáteli u krbu s plápolajícím ohněm.

V teplých měsících je v provozu také letní zahrádka. V penzionu U Kance možnost zajistit svatební hostinu, oslavu výročí, firemní večírek nebo jinou významnou příležitost pro uzavřenou společnost.

Okolí:
V blízkosti penzionu U Kance se nacházejí Schrottovy lázně. Možnost zajistit relaxační nebo léčebnou kůru (perličkové, bylinkové koupele, zábaly, masáže). V okolí penzionu u Kance hosté naleznou mnoho dalšího pro využití volného času - posilovny, sauny, bazény, tenisové kurty, minigolf, diskotéky, bowling, squash a mnoho dalšího.

Aktivity:
V zimních měsících oblast okolo penzionu U Kance nabízí velké množství lyžařských vleků a běžkařských tratí, které uspokojí i ty nejnáročnější lyžaře. Lyžařské středisko "Lázeňský vrch" s levnými cenami 1km. Nejbližší středisko Miroslav je vzdáleno 500m s možností využití skibusu, s umělým zasněžíváním a každodenním nočním lyžováním. Další dostupná střediska jsou Ramzová, Ostružná, Červenohorské Sedlo, Petříkov.